1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bursaspor Taraftarı Özlüce Tesisleri'ne Akın Etti

Bursaspor Taraftarı Özlüce Tesisleri'ne Akın Etti

Bursaspor Taraftarı Özlüce Tesislerine Akın Etti
A+A-

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın istifa kararını açıklamasının ardından Bursaspor taraftarları tesislere akın ederek, Sağlam'ın kararından dönmesi için sevgi gösterilerine başladı. Yeş

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın istifa kararını açıklamasının ardından Bursaspor taraftarları tesislere akın ederek, Sağlam'ın kararından dönmesi için sevgi gösterilerine başladı.
Yeşil-beyazlı kulüpte, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın istifa kararını açıklamasının ardından hareketli saatler yaşanıyor. İstifa kararını duyan yeşil-beyazlı taraftarlar, Özlüce Tesisleri önünde toplanmaya başladı. Yaklaşık 50-60 kişilik bir grup taraftar, tesisler önünde meşaleler yakarak, teknik direktör Ertuğrul Sağlam lehine tezahüratlarda bulundu. Ertuğrul Sağlam'ın kararından dönmesini istediklerini ifade eden taraftarlar, 'Yönetim İstifa' tezahüratları yaparak, Bursaspor yönetimini istifaya davet etti. Bunun üzerine taraftarlar ile bir araya gelen Bursaspor Kulübü Genel Müdür Vekili İsmail Özdemir, Sağlam'ın kararının kesin olmadığını, yarın başkan İbrahim Yazıcı ve yönetim kurulu ile toplantı yapılacağını, şuan için herhangi bir açıklama yapılmayacağını söyledi. Yeşil-beyazlı taraftarlar ise açıklama yapılmadan tesisler önünden ayrılmayacaklarını ifade ettiler. Çok sayıda polis ekibi ise Özlüce Tesisleri önünde güvenlik önlemi alıyor.
(MA-MFS-MFS-S)

27.01.2013 21:19:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT