1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bursagaz çalışanları kan verdi

Bursagaz çalışanları kan verdi

Bursagaz çalışanları kan verdi
A+A-

BURSA - Bursagaz çalışanları Kızılay'ın 'Kan Acil Değil Sürekli İhtiyaçtır' sloganıyla başlattığı proje kapsamında kan bağışı yaptı. Geleneksel olarak gerçekleştirilen gönüllü kan bağışı kampan

BURSA - Bursagaz çalışanları Kızılay'ın 'Kan Acil Değil Sürekli İhtiyaçtır' sloganıyla başlattığı proje kapsamında kan bağışı yaptı.

Geleneksel olarak gerçekleştirilen gönüllü kan bağışı kampanyasıyla geçtiğimiz yıllarda birçok insana kanıyla umut olan Bursagaz personeli bu yıl da kan bağışı için kolları sıvadı. Bursagaz Genel Müdürlüğü binasında kurulan ve iki gün boyunca Bursagaz çalışanlarını ağırlayan kan bağış merkezinde 47 ünite kan bağışı gerçekleştirildi.

Kan bağışı kampanyasına geçmişte destek olmuş ve bu yıl da destek olmayı düşünen tüm personeline şimdiden teşekkürlerini ileten Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, şu bilgileri verdi: "Geleneksel hale getirdiğimiz kan bağışı kampanyamızda geçtiğimiz dönemlerde katkı sağlayan Bursagaz personeli, paylaşımcı ve özverili yapısıyla hepimizi gururlandırdı. İş yaşamı haricinde Bursagaz'ın, toplumsal duyarlılık bilinciyle yaptığı sosyal faaliyetlerde de iş ortaklarımız olarak destek veren çalışanlarımız hem bizim nezdimizde hem de bu kanlara ihtiyacı olan hasta ve hasta yakınları nezdinde takdire şayandır. Çalışanlarımız bu yıl da büyük bir duyarlılığın örneğini sergiledi. Bursagaz olarak Kızılay'a verdiğimiz bu destek sürekli devam edecek."

Kan vermenin insan sağlığı açısından faydasına değinen Tola, hayat kurtarmaya vesile olması nedeniyle de manevi bir yönünün olduğuna dikkat çekerek, tüm vatandaşları gönüllü kan bağışçısı olmaya davet etti.

CİHAN

A+A-

HABERE YORUM KAT