1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bursagaz Çalışan Gazetecilerin Gününü Kutladı Bursa

Bursagaz Çalışan Gazetecilerin Gününü Kutladı Bursa

Bursagaz Çalışan Gazetecilerin Gününü Kutladı  Bursa
A+A-

Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü gönderdiği bir tebrik yazısı ile kutladı. Alman enerji devlerinden EWE AG'nin yüzde 80 oranla hissedarı

Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü gönderdiği bir tebrik yazısı ile kutladı.
Alman enerji devlerinden EWE AG'nin yüzde 80 oranla hissedarı olduğu Bursagaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, yayınladığı kutlama mesajında, "Ülkemizdeki gelişmeleri ya da sorunları kamuoyuna tarafsızca ileten ve kamuoyundan gelen şikâyet ve beklentileri de yetkililere aktararak ülkemizin kalkınmasında aktif rol üstlenen basın çalışanlarının emekleri asla göz ardı edilemez. Ülkede adaletin yaygınlaştırılması, sorunların giderilmesi ve gelişmelerin daimi olması için zorlu koşullar altında çalışan, tüm gazeteci arkadaşlarımızın şimdiye kadar başarıyla yerine getirdikleri bu onurlu görevi bundan sonrada aynı duyarlılıkla yerine getireceklerine yürekten inanıyorum. Her zaman daha kaliteli hizmet sunma yönünde büyük fedakârlıklarla çalışan tüm basın çalışanlarının bu özel ve anlamlı gününü kutlar, ilimiz ve ülkemiz adına verdikleri hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ederek başarı dileklerimi sunarım" dedi.
(YS)

09.01.2013 16:55:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT