1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bursa'dan İş Bulmak İçin Geldi, Donarak Ölecekti

Bursa'dan İş Bulmak İçin Geldi, Donarak Ölecekti

Bursadan İş Bulmak İçin Geldi, Donarak Ölecekti
A+A-

Bursa'dan iş bulma umuduyla İzmit'e gelen 23 yaşındaki Erdoğan Atar, geceyi geçirmek için sabahladığı bir iş hanında donmak üzereyken vatandaşlar tarafından bulundu. Edinilen bilgiye göre, Ömerağa

Bursa'dan iş bulma umuduyla İzmit'e gelen 23 yaşındaki Erdoğan Atar, geceyi geçirmek için sabahladığı bir iş hanında donmak üzereyken vatandaşlar tarafından bulundu.
Edinilen bilgiye göre, Ömerağa Mahallesi Hafız Şerif Sokak'ta bulunan Vakıf 3 İş Hanı esnafı, sabah saatlerinde iş hanına geldiklerinde beton zeminde yatan bir kişinin donmak üzere olduğunu görünce 112 ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, beton zemine serdiği seccadenin üzerinde yatan şahsı ambulansa alarak Kocaeli Devlet Hastanesi'ne götürdü.
Bu esnada esnaf, gencin bulunduğu yerde, "Erdoğan Atar, yaş 23" yazılı kağıdın yapıştırıldığı, içinde çarşaf ve kişisel eşyalar olan bir poşet buldu. Atar'ın Bursa'dan iş bulmak amacıyla İzmit'e geldiği ancak iş ya da kalacak yer bulamadığı, soğuktan korunup geceyi geçirmek için girdiği iş hanında uyuyakalınca donma tehlikesi yaşadığı öğrenildi.
Olaya şahit olan esnaf ve çevredeki vatandaşlar, yetkililerin gence yardımcı olmasını istedi.
(NDA-İÇ-GS-Y)

10.01.2013 14:51:28 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT