1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bursa'da Sporun Geleceği Masaya Yatırıldı

Bursa'da Sporun Geleceği Masaya Yatırıldı

Bursada Sporun Geleceği Masaya Yatırıldı
A+A-

Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, kurumunun ilçe müdürleriyle bir araya gelerek, 2013 yılında yapılacak organizasyonları masaya yatırdı. İlçe yatırımlarında kısa, orta ve u

Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, kurumunun ilçe müdürleriyle bir araya gelerek, 2013 yılında yapılacak organizasyonları masaya yatırdı.
İlçe yatırımlarında kısa, orta ve uzun vadede yapılması gerekenleri, mevcut ihtiyaçları değerlendiren Şahin, özelliklerine göre sportif branşlar ve gençlik faaliyetlerine ağırlık verilmesi gerektiğini ifade etti. İlçelerde sporcuların kayıt altına alınması gerektiğine işaret eden Şahin, ilçe müdürlerinin çalışmalarını, yapılan organizasyonların ve faaliyetlerin, başarılı sporcuların sayısını, engelli sporcu sayısını istatistiki kayıtlar halinde arşiv haline getirmelerini istedi. Şahin, ilçelerde Türk sporuna yeni yeteneklerin kazandırılması, yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde başarılı sporcuların yetiştirilmesi yönünde çalışmalarını sürdürmeleri gerektiğini dile getirdi. Toplantıda ayrıca ilçelerde öncelikle tesis anlamında yapılacak olan hamleleri ve ilçe müdürlerinin yapılmasını öngördüğü spor tesislerin son durumu değerlendirildi. Şahin, sporun her alanında daha ileri hedefler için çalışacaklarını, ilçelerin sportif ve gençlik faaliyetlerinin yanında olacaklarını söyledi.
(YS)

08.02.2013 14:19:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT