1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bursa'da Polisi Harekete Geçiren İhbar

Bursa'da Polisi Harekete Geçiren İhbar

Bursada Polisi Harekete Geçiren İhbar
A+A-

Bursa'da bir vatandaşın 'çocuğumu okul bahçesine bırakacağım' ihbarı, polisi harekete geçirdi. El fenerleri ile inşaat alanlarını ve park halindeki araçların altlarını uzun süre arayan ekipler, ihbarı

Bursa'da bir vatandaşın 'çocuğumu okul bahçesine bırakacağım' ihbarı, polisi harekete geçirdi. El fenerleri ile inşaat alanlarını ve park halindeki araçların altlarını uzun süre arayan ekipler, ihbarın asılsız olduğunu anladı.
Olay, saat 18:50 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Faik Yılmazipek İlköğretim Okulu üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir bayanın 155 Polis İmdat hattını arayarak, '2 yaşındaki çocuğumu okul bahçesine bırakacağım' ihbarını alan polis ekipleri, ihbarda belirtilen okula intikal etti. Olay yerine gelen çok sayıdaki polis ekibi, okul bahçesi ve çevresinde yaklaşık bir saat süren arama çalışması gerçekleştirdi. Ekipler, el fenerleri ile inşaat alanlarını ve park halindeki araçların altlarını uzun süre aradı. Aramaların sonucunda yapılan ihbarın asılsız olduğu ortaya çıktı.
(AÇ-YHY-Y)

07.02.2013 22:01:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT