1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bursa'da Kayıp Amerikalı Turist Alarmı

Bursa'da Kayıp Amerikalı Turist Alarmı

Bursada Kayıp Amerikalı Turist Alarmı
A+A-

İstanbul'da geçtiğimiz günlerde kaybolan Amerikalı turist Sara Sierra'nın Bursa'da bir araçta görüldüğü ihbarı polisi alarma geçirdi. Panayır Kavşağı'nda durdurulan araçta Nilüfer'de oturan bir ilaç m

İstanbul'da geçtiğimiz günlerde kaybolan Amerikalı turist Sara Sierra'nın Bursa'da bir araçta görüldüğü ihbarı polisi alarma geçirdi. Panayır Kavşağı'nda durdurulan araçta Nilüfer'de oturan bir ilaç mümessili çıktı.
Türkiye'de 20 Ocak 2013 tarihinden bu yana kendisinden haber alınamayan Amerikalı turist Sara Sierra'yı arama çalışmaları sürerken, Yalova Emniyet Müdürlüğüne gelen bir ihbar polisi harekete geçirdi. Amerikalı kadının İstanbul'dan Yalova'ya gelen 34 JE plakalı gri renkli Fiat Albea marka bir araçta görüldüğü iddia edildi. Bunun üzerine Yalova Emniyeti, aracın bulunması için il merkezi ve ilçelerde geniş çaplı araştırma başlattı.
Araç Bursa'ya giriş yaptığında ekiplere anons yapıldı. Panayır Kavşağ'nda durdurulan araçta Amerikalı turist yerine ona benzediği ifade edilen bir ilaç mümessili bayan bulundu. Polis ekipleri, kimlik kontrolünden sonra normale döndüler.
(ET-İHS

31.01.2013 12:26:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT