1. HABERLER

  2. 3.SAYFA

  3. Bursa Bş Belediyesi'nden Vatandaşlara Ucuz Akaryakıt ! (DETAY HABER )
Bursa Bş Belediyesi'nden Vatandaşlara Ucuz Akaryakıt ! (DETAY HABER )

Bursa Bş Belediyesi'nden Vatandaşlara Ucuz Akaryakıt ! (DETAY HABER )

Bursa.bel.tr'den yapılan açıklamada büyükşehir belediyesi'nin Acemler ve Terminal akaryakıt istasyonunda yüzde 5 ve yüzde 4 indirimle benzin ve motorin satışı başladı. İlerleyen zamanlarda büyükşehir 8 ilçede daha hizmet verecek ve 60 milyon litrelik...

A+A-

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Acemler ve Terminal akaryakıt istasyonlarında benzin ve motorin satışı başladı.

 

Vatandaşların doğru akaryakıtı uygun ücretlerle satın alabilmeleri maksadıyla perakende fiyatları üzerinden euro ve pro dizel yüzde 5 indirimle 3,62 liraya, kurşunsuz benzin 95 oktan yüzde 4 indirimle 4,10 liraya satılacak. Vatandaşlara her alanda kolaylık sağlayan Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin akaryakıt istasyonları yalnızca kredi kartı ve banka kartıyla satış yapıyor.

 

Terminal akaryakıt istasyonunda 1 pompada benzin, 15 pompada ise mazot satılıyor. Hafta içi 08.00 ? 01.00, hafta sonu 15.30 ? 01.00 saatleri arasında hizmet veriliyor. Acemler akaryakıt istasyonunda ise 2 pompayla benzin, 8 pompayla mazot satışı yapılıyor. Hafta içi ve hafta sonu 08.00 ? 20.00 saatleri arasında akaryakıt satışı yapılıyor. İlerleyen zamanlarda İnegöl, Mustafakemalpaşa, Keles, Orhaneli, Büyükorhan, İznik, karacabey ve Yenişehir olmak üzere 8 ilçeye de hizmet verilmesi hedefleniyor. Öte yandan Bursa Büyükşehir Belediyesi, yakında 60 milyon litrelik akaryakıt dağıtım şirketi ihalesine çıkacak.
 

HABERE YORUM KAT