1. HABERLER

  2. 3.SAYFA

  3. Bursa Bş Belediyesi'nden Vatandaşlara Ucuz Akaryakıt ! (DETAY HABER )

Bursa Bş Belediyesi'nden Vatandaşlara Ucuz Akaryakıt ! (DETAY HABER )

Bursa Bş Belediyesi'nden Vatandaşlara Ucuz Akaryakıt ! (DETAY HABER )
A+A-

Bursa.bel.tr'den yapılan açıklamada büyükşehir belediyesi'nin Acemler ve Terminal akaryakıt istasyonunda yüzde 5 ve yüzde 4 indirimle benzin ve motorin satışı başladı. İlerleyen zamanlarda büyükşehir 8 ilçede daha hizmet verecek ve 60 milyon litrelik...

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Acemler ve Terminal akaryakıt istasyonlarında benzin ve motorin satışı başladı.

 

Vatandaşların doğru akaryakıtı uygun ücretlerle satın alabilmeleri maksadıyla perakende fiyatları üzerinden euro ve pro dizel yüzde 5 indirimle 3,62 liraya, kurşunsuz benzin 95 oktan yüzde 4 indirimle 4,10 liraya satılacak. Vatandaşlara her alanda kolaylık sağlayan Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin akaryakıt istasyonları yalnızca kredi kartı ve banka kartıyla satış yapıyor.

 

Terminal akaryakıt istasyonunda 1 pompada benzin, 15 pompada ise mazot satılıyor. Hafta içi 08.00 ? 01.00, hafta sonu 15.30 ? 01.00 saatleri arasında hizmet veriliyor. Acemler akaryakıt istasyonunda ise 2 pompayla benzin, 8 pompayla mazot satışı yapılıyor. Hafta içi ve hafta sonu 08.00 ? 20.00 saatleri arasında akaryakıt satışı yapılıyor. İlerleyen zamanlarda İnegöl, Mustafakemalpaşa, Keles, Orhaneli, Büyükorhan, İznik, karacabey ve Yenişehir olmak üzere 8 ilçeye de hizmet verilmesi hedefleniyor. Öte yandan Bursa Büyükşehir Belediyesi, yakında 60 milyon litrelik akaryakıt dağıtım şirketi ihalesine çıkacak.
 

A+A-

HABERE YORUM KAT