1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Burhaniyeliler Hafta Sonunu Uludağ'da Geçirdi

Burhaniyeliler Hafta Sonunu Uludağ'da Geçirdi

Burhaniyeliler Hafta Sonunu Uludağda Geçirdi
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, 2 turizm firmasının ayrı ayrı yaptıkları Uludağ ve Bursa gezisinde büyük coşku yaşandı. Burhaniye'den sabah 06.00 sıralarında yola çıkan Sali Turizm ve Burhaniye Tur

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, 2 turizm firmasının ayrı ayrı yaptıkları Uludağ ve Bursa gezisinde büyük coşku yaşandı. Burhaniye'den sabah 06.00 sıralarında yola çıkan Sali Turizm ve Burhaniye Tur firmaları yaklaşık 80 kişiyi Uludağ ile tanıştırdı.
Neşeli bir yolculuğun ardından öğlen saatlerinde Uludağ'a çıkan Burhaniyeliler, binlerce kişinin Sömestr tatilini geçirdiği Uludağ'da unutulmaz saatler yaşadı. Gönüllerince eğlenen vatandaşlar, Uludağ'ın o güzel atmosferini de birlikte yaşadılar. Uludağ'da sucuk ekmek ziyafetinin ardından Bursa'nın tarihi ve turisttik yerlerini gezdiler. Tophane saat kulesi, Yeşil camii ve müzesi, Emir Sultan Camii ve müzesi ile Ulucami'de ziyaret edilen yerlerin başında geldi. Ziyaretler arasında Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Gazi'nin de türbesini de ziyaret eden Burhaniyeliler büyük coşku yaşadı. Gezilerin artarak devam edeceğini bildiren Burhaniye Tur şirketi yönetim kurulu üyesi Şenol Kılcı. "Burhaniye'den Uludağ'ı Görmeyen Kalmasın' sloganı ile bir çalışma başlattık. Bu çalışmamıza yoğun ilgi var. Her hafta sonu Bursa ve Uludağ gezisi yapıyoruz. Gezilerimiz devam ediyor. Bir turun maliyetin 40 liradır. Halkımızın böylesine gezilere iyi bir bakış açısı var. Yine her hafta Bursa ve Uludağ gezilerine devam edeceğiz" dedi.
(FT-SŞ)

11.02.2013 17:26:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT