1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Burhaniye'de Spora Kaymakam Desteği

Burhaniye'de Spora Kaymakam Desteği

Burhaniyede Spora Kaymakam Desteği
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Kaymakam Ali Uslanmaz, kendisini ziyaret eden Gençlik Spor Kulübü yönetimine destek sözü verdi. Spor Kulübü yöneticilerini makamında kabul eden Uslanmaz, bol bol spo

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Kaymakam Ali Uslanmaz, kendisini ziyaret eden Gençlik Spor Kulübü yönetimine destek sözü verdi. Spor Kulübü yöneticilerini makamında kabul eden Uslanmaz, bol bol spor kursları açmalarını istedi.
Burhaniye Gençlik Spor Kulübü Başkanı Talip Seçer ile yönetim kurulu üyesi Uğur Tarhal ve İsmail Çancı Kaymakam Ali Uslanmaz'ı ziyaret etti. Sporun çeşitli dallarında faaliyet gösterdiklerini anlatan kulüp yöneticileri destek istedi. Sporculara forma sözü veren kaymakam Ali Uslanmaz, bol bol kurs açılmasını istedi. Geçtiğimiz yıl kurulan ve alt yapıda gençler ile iyi bir çalışma sergileyen Burhaniye Gençlik Spor Kulübü yönetimi de Kaymakam Ali Uslanmaz'ın ilgisinden memnun oldu. Kulüp Başkanı Talip Seçer, "Burhaniye Gençlik Spor Kulübü olarak bu yıl gençlerimize açtığımız kurslarımız ile bir çok gencimizi, çocuğumuzu spor ile bütünleştirdik. Şu an kurslarımız devam ediyor. Kulüp olarak 300'e yakın gencimize ve çocuğumuza spor yaptırdık. Bu yıl sporda atılım yaparak 20 Ocakta başlayacak olan Voleybol Bölgesel Ligine bayanlarda katılıyoruz. Geçtiğimiz sezon Mart ayında bir kaymakamlık kupası düzenledik. Aynı şekilde bu turnuvayı bu senede yapmak istiyoruz. Bunun dışında yine 40 yaş üzeri bir futsal (Salon Futbolu) turnuvası yapmak için çalışmalara başladık. İl Gençlik Spor Müdürlüğü ile yazışma yaptık. Bu yazışma sonrasında İl Gençlik Spor Müdürlüğünün Voleybol'a malzeme desteği olduğunu öğrendik. Girişimlerimiz devam ediyor" dedi.
Kaymakam Ali Uslanmaz ise, "Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum Bir çok başarılı çalışmaya imza atıyorsunuz. Ancak kulübünüzün daha fazla kurs açmasını istiyorum. Bu konuda Halk Eğitim Merkezi ile işbirliği de yapabilirseniz.. Burhaniye Kaymakamlığı olarak biz de gençlerimizin daha iyi spor yapabilmeleri için elimizden gelen desteği gösteririz. Malzeme konusunda sizlere destek vereceğiz. Ancak kurs sayısını mutlaka artırmanız gerekiyor" dedi.
(FT-SŞ)

01.01.2013 13:50:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT