1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Burhaniye'de Şiddetli Yağış Yolları Dereye Çevirdi (Fotoğraflı

Burhaniye'de Şiddetli Yağış Yolları Dereye Çevirdi (Fotoğraflı

Burhaniyede Şiddetli Yağış Yolları Dereye Çevirdi  (Fotoğraflı
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, iki günden bu yana düşen yoğun yağmur her tarafı göle çevirdi. Pek çok evin bodrumlarına su girerken göle dönen yollar da geçit vermedi. İki günden beri düşen yağı

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, iki günden bu yana düşen yoğun yağmur her tarafı göle çevirdi. Pek çok evin bodrumlarına su girerken göle dönen yollar da geçit vermedi.
İki günden beri düşen yağış sabah saatlerinden itibaren şiddetini artırınca Burhaniye-Akçay yolu dereye döndü. Araçlar su birikintisinde güçlükle yol alırken Orjan da bulunan Burhaniye Meslek Yüksek Okulu öğrencileri de okullarına gidemedi. Okul önünde biriken sular yüzünden dersinden olan öğrenciler evlerine denmek zorunda kaldı. Okulun önündeki yolda biriken sulara çözüm bulunmasını isteyen öğrenciler, "Okula gidemedik. Gördüğünüz gibi her yer deniz gibi. Otobüs de götürmedi. Şu anda okula gitmek istiyoruz. Yoldan dolayı kapalı. Yola çözüm bulunmasını istiyoruz. Okul 1992 yılından beri açık. Çözüm bulunursa böyle mahsur kalmayız" dediler.
(FT-SŞ)

11.02.2013 16:41:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT