1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Burhaniye'de Küçük Köprü Yenilendi

Burhaniye'de Küçük Köprü Yenilendi

Burhaniyede Küçük Köprü Yenilendi
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, İskele Mahallesi ile Öğretmeler Mahallesi arasında bulunan küçük sahil köprüsü yenilendi. Geçtiğimiz ay yaşanan selde yıkılan köprünün yenilenmesi sahilde yürüyüş yap

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, İskele Mahallesi ile Öğretmeler Mahallesi arasında bulunan küçük sahil köprüsü yenilendi. Geçtiğimiz ay yaşanan selde yıkılan köprünün yenilenmesi sahilde yürüyüş yapan vatandaşları sevindirdi.
İskele Mahallesinde bel nedeniyle yıkılan Yelken Kulübü önündeki bulunan küçük demir köprü belediye tarafından yenilendi. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Belediye şantiyesinde tekrar baştan yapılan 6 metre uzunluğunda, 2..40 metre genişliğinde köprü yerine tekrar yerleştirildi. Eski köprüye nazaran biraz daha yükseltilen köprünün kenarlarına koruma amaçlı parmaklıklar da konuldu. Parmaklıklarının boyanmasının ardından hizmete girecek olan köprü, sahili kullanan vatandaşları sevindirdi. Sel felaketinden sonra ilçe de meydana gelen hasarı bir bir giderdiklerini anlatan Belediye Başkanı Fikret Akova, ilçe de altyapı seferberliğinin devam ettiğini söyledi.
(FT-SŞ)

20.01.2013 17:06:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT