1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Burhaniye'de Hastaneye Yeni Rontgen Cihazı

Burhaniye'de Hastaneye Yeni Rontgen Cihazı

Burhaniyede Hastaneye Yeni Rontgen Cihazı
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Devlet Hastanesine yeni röntgen cihazı satın alınacağı açıklandı. Hastanenin eksikliklerini birer birer giderdiklerini anlatan AK Parti İlçe Başkanı Özer Koyuncu,

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Devlet Hastanesine yeni röntgen cihazı satın alınacağı açıklandı.
Hastanenin eksikliklerini birer birer giderdiklerini anlatan AK Parti İlçe Başkanı Özer Koyuncu, daha çok vatandaşa sağlık hizmeti verileceğini söyledi.
İlçe yönetimi olarak eksiklikleri gidermek için milletvekilleriyle birlikte gayret gösterdiklerini bildiren Özer Koyuncu, her konunun takipçisi oldukların anlattı. Burhaniye Devlet Hastanesi Başhekimi ile görüşerek eksiklikleri belirlediklerini bildiren Koyuncu, "Hastanemizdeki röntgen cihazının eski ve yetersiz olması nedeniyle halkımıza hizmet verme noktasında eksik kalıyordu. Konuyu milletvekillerimize ve yetkililere aktardık. Gerek Ankara'da gerekse İl Sağlık Müdürlüğü'nde konunun takipçisi olduk. Önümüzdeki günlerde ilçemize dijital bir röntgen cihazı gelecek. Yine hastane yönetimi ve başhekimimizin çalışmaları ve teşkilatımızın da desteği ile 2 adet yoğun bakım ünitesi hizmete girdi. Bir adet yeni doğan ünitesi kurulması çalışmaları hızla devam ediyor. Bu çalışmanın da en kısa sürede biteceğine inanıyoruz. Hastanemizin diğer eksiklik ve ihtiyaçları ile ilgili gerek hastane yönetimi gerek başhekimle her zaman görüş alışverişinde bulunuyoruz. Desteklerini bizlerden hiç esirgemeyen Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Ahmet Edip Uğur ve Milletvekilimiz Ali Aydınlıoğlu ile Başhekim ve hastane müdürümüze teşekkür ediyoruz" dedi.
(FT-SŞ)

11.02.2013 16:47:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT