1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Burhaniye'de Fotoğrafçılar Belgeli Oldu

Burhaniye'de Fotoğrafçılar Belgeli Oldu

Burhaniyede Fotoğrafçılar Belgeli Oldu
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Zeytin Fotoğraf Amatörleri Derneği'nin (ZEYFOD) düzenlediği fotoğrafçılık kursu tamamlanırken bitirenlere belgeleri verildi. 2001 yılından beri faaliyet göstere

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Zeytin Fotoğraf Amatörleri Derneği'nin (ZEYFOD) düzenlediği fotoğrafçılık kursu tamamlanırken bitirenlere belgeleri verildi.
2001 yılından beri faaliyet gösteren Burhaniye Zeytin Fotoğraf Amatörleri Derneği'nin (ZEYFOD) son Temel Fotoğrafçılık Kursu'nda başarılı olan katılımcılara, Hüsnü Pazarbaşı Kültür Merkezi'nde törenle sertifikaları verilirken büyük coşku yaşandı. Hüsnü Pazarbaşı Gençlik ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene Belediye Başkanı Vekili Levent Acartabak ve ZEYFOD Başkanı Dr. Özkan Arıkantürk ile kursu bitiren fotoğrafçılar katıldı. Sertifikalar, Başkan Vekili Levent Acartabak ve ZEYFOD Başkanı Dr. Özkan Arıkantürk ile Sabriye Çelik Uğuz, Hasan Özen, Mustafa Natıroğlu ve Işık Erkal tarafından verildi. Törenin sunuculuğunu yapan Körfezde Değişim Gazetesi Haber Koordinatörü Sinem Özcan da, kurs katılımcısı olarak sertifikasını aldı. Sertifika alan amatör fotoğrafçılar, Taner Kalkan, Atilla Öngün, Şemsi Ceylan, İbrahim Öztürk, Kerim Oflaz, Nedime Usta, Tolay Eceova, Deniz Işık, Rıfat Yeniay, Ali Volkan Mut, Elif Mut, Kevser Filiz, Mihriye Yörük, Ayşe Çelik, Adem Duran, Tacettin Duran, Enis Duran, Emel Semizoğlu, Sinem Özcan, Serdal Göktekin, Zehra Duyar, Neslihan Bıyıklı, Ramazan Seçkin, Ahmet Ergin, Ozan Eken, Vedat Cimin, Burç Metin, Gözde Azaklı, Deniz Çavuşoğlu, Bahattin Özkaraman ve Aynur Aras. Bir sonraki kurs döneminin önümüzdeki Ekim ayında başlayacağını aktaran ZEYFOD Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Arıkantürk, "Bu zamana kadar, her salı 17.30 saatinde dernek üyeleri olarak Hüsnü Pazarbaşı Kültür Merkezi'nde toplandık. Bu toplantılar fotoğrafçılığa ilgi duyan herkese açıktır. Bundan böyle daha çok katılımcı bekliyoruz" dedi.
(FT-SŞ)

09.01.2013 18:07:04 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT