1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Burhaniye'de Emeklilerin Belediyeden İstekleri Var

Burhaniye'de Emeklilerin Belediyeden İstekleri Var

Burhaniyede Emeklilerin Belediyeden İstekleri Var
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, belediyenin, Cumhuriyet Meydanında başlattığı yenileme çalışmaları devam ederken, ilçedeki emekliler meydan çevresine bol miktarda bank konulmasını istiyor. Çalı

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, belediyenin, Cumhuriyet Meydanında başlattığı yenileme çalışmaları devam ederken, ilçedeki emekliler meydan çevresine bol miktarda bank konulmasını istiyor.
Çalışmalar sırasında mevcut bankların kaldırıldığını anlatan memur emeklisi İbrahim Taştan, ilçede uygun olan yerlere bol bol bank konmasını istedi. İlçede çok sayıda emekli olduğunu anlatan 63 yaşındaki İbrahim Taştan, güzel havalarda meydandaki bankların emekliler tarafından doldurulduğunu söyledi. Çalışmalar sırasında bankların aldırılmasının büyük bir eksiklik olduğunu anlatan Taştan, "Düzenleme çalışmaları tamamlanınca bol miktarda bank konmasını istiyoruz. Meydanın dışında da uygun olan alanlara bol bol banklar konmalı. Ören yolunda yürüyüş yapan vatandaşlar için de yol kenarlarına banklar konmalı. Bunu belediyeden bekliyoruz" dedi.
(FT-SŞ)

13.02.2013 17:56:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT