1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Burhaniye'de Belediye Tabipliği Sergi Salonu Gibi (Fotoğraflı

Burhaniye'de Belediye Tabipliği Sergi Salonu Gibi (Fotoğraflı

Burhaniyede Belediye Tabipliği Sergi Salonu Gibi  (Fotoğraflı
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, mahalle ve köylerde ücretsiz sağlık taraması yapan Belediye Tabibi Dr. Cengiz Kaypak, hastalarıyla kurduğu dostluğu fotoğraflarla ölümsüzleştirdi. Dr. Kaypak, çerçeve

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, mahalle ve köylerde ücretsiz sağlık taraması yapan Belediye Tabibi Dr. Cengiz Kaypak, hastalarıyla kurduğu dostluğu fotoğraflarla ölümsüzleştirdi. Dr. Kaypak, çerçevelettiği fotoğrafları tabipliğin koridorlarında sergilemeye başladı ve ilgi gördü.
Burhaniye'de Belediye Tabibi Dr. Cengiz Kaypak, mahalle ve köylerde yaşlı ziyaretlerine devam ederken, belediye tabipliğine gelen vatandaşlar da kendi veya yakınlarının fotoğraflarını görünce mutlu oluyorlar. Hasta ve yaşlı ziyaretlerine devam ettiklerini anlatan Dr. Cengiz Kaypak, "Belediyemizin sosyal çalışma programı kapsamında mahalle ve köy ziyaretlerine devam ediyoruz. Buradaki fotoğrafları geçtiğimiz yıl düzenlenen yaz festivalinde de sergilemiştik. Burada hastalar kendilerini ve yakınlarını görüyorlar. Yaşlı ziyaretlerine devam ediyoruz. Çocuklara bez yardımı yapıyoruz. İlaç toplama kampanyamız devam ediyor. Çalışmalarımızı fotoğraflarla da belgeliyoruz. İşte o fotoğrafları da burada sergiliyoruz" dedi. Ali Kabakçı da" Dr. Cengiz Kaypak bizim arkadaşımız gibi. Buraya gelince koridorlardaki fotoğraflara bakıyoruz. Kendisine başarılar diliyorum" dedi. Şenol Torlak da" Belediye tabipliğinin koridoru sergi salonu gibi. Burada mahalle ve köylü vatandaşların fotoğraflarıNI görüyoruz. Dr. Cengiz Kaypak'a teşekkür ediyoruz" dedi.
(FT-SŞ)

24.01.2013 14:38:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT