1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Burhaniye De Arıcılar Kongreye Davet Edildi

Burhaniye De Arıcılar Kongreye Davet Edildi

Burhaniye De Arıcılar Kongreye Davet Edildi
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde arıcılar, Uludağ Üniversitesi ve Uludağ Arıcılık Derneği ile Yalova İli Arı Yetiştiricileri Birliği'nin düzenlediği kongreye davet edildi. Kongrenin 4-6 Nisan 2013 ta

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde arıcılar, Uludağ Üniversitesi ve Uludağ Arıcılık Derneği ile Yalova İli Arı Yetiştiricileri Birliği'nin düzenlediği kongreye davet edildi. Kongrenin 4-6 Nisan 2013 tarihlerinde Uludağ Üniversitesinde yapılacağını anlatan Burhaniye Gıda, Tarım İlçe Müdürü Dursun Okur, arıcıların bilgi ve görgülerini artırmaları için kongreye gitmelerinin yararlı olacağını bildirdi.
Kongrenin Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezinde yapılacağını anlatan Müdür Okur" Kongre Bilimsel Sekreterliğini Yrd. Doç. Dr. A.Onur Girişgin, Dr. Aycan Tosunoğlu, Veteriner Hekimler Ali Sorucu ve Özgür Selçuk yapmaktadır. Prof. Dr. Levent Aydın da Düzenleme Kurulu Başkanı olarak görev almıştır. Bütün arıcıların 5.Uluslararası Katılımlı Marmara Arıcılık Kongresi'ne katılmalarını istiyoruz" dedi.(BT)

29.01.2013 17:19:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT