1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Burhaniye Belediye Spor Briç Takımı Balıkesir'e Gidiyor

Burhaniye Belediye Spor Briç Takımı Balıkesir'e Gidiyor

Burhaniye Belediye Spor Briç Takımı Balıkesire Gidiyor
A+A-

Türkiye Briç Federasyonu tarafından geçtiğimiz Cumartesi ve Pazar günleri Balıkesir'in Burhaniye Belediye Spor Lokali'nde Kış Dörtlü takım elemelerinin Körfez ayağı yapıldı. Türkiye Briç Federasyon

Türkiye Briç Federasyonu tarafından geçtiğimiz Cumartesi ve Pazar günleri Balıkesir'in Burhaniye Belediye Spor Lokali'nde Kış Dörtlü takım elemelerinin Körfez ayağı yapıldı.
Türkiye Briç Federasyonu hakemlerinin yönettiği Kış Dörtlü takım elemeleri müsabakaları 12-13 Ocak 2013 tarihlerinde Burhaniye Belediye Spor lokalinde yapıldı. Kış Dörtlü takım elemelerinin Körfez ayağına Burhaniye'den 2, Ayvalık'tan 3, Edremit ve Akçay ilçelerinden 1'er takım katılırken kıyasıya geçen müsabakalarda yüzü gülen takım Burhaniye Belediye Spor Briç Takımı oldu. Çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda birinci olarak 16-17 Şubat 2013 tarihlerinde Balıkesir'de yapılacak olan playof müsabakalarına katılmaya hak kazanan Burhaniye Belediye Spor Briç Takımı yanı sıra, Ayvalık'tan katılan takımlar da ikinci, üçüncü ve dördüncü olarak il bazında düzenlenen playof müsabakalarına katılmaya hak kazandılar.
Burhaniye Belediye Spor Briç Takımı sorumlusu Davut Varol Körfez ayağında yapılan elemelerin sonuçlarından memnun olduklarını bildirirken, "Balıkesir'de de ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Amacımız İzmir'de yapılacak şampiyonaya katılıp Burhaniye'mizin ismini en iyi şekilde taşımaktır" dedi.
(SŞ)

16.01.2013 16:25:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT