1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Burhan Camlı Sigorta Merkezi Yeni Yerine Taşındı

Burhan Camlı Sigorta Merkezi Yeni Yerine Taşındı

Burhan Camlı Sigorta Merkezi Yeni Yerine Taşındı
A+A-

Van'da uzun yıllardır faaliyet gösteren ve bölgeye hitap eden Burhan Camlı Sigorta Merkezi'nin yeni yeri düzenlenen bir törenle açıldı.

Van'da 1999 yılından bu yana faaliyet gösteren ve bölgeye hitap eden Burhan Camlı Sigorta Merkezi'nin yeni yeri düzenlenen bir törenle açıldı. Axa Sigorta Karadeniz Böge Müdürü Barış Macit, Axa Sigorta Karadeniz Bölge Müdür Yardımcısı Cenk Demirci, Axa Sigorta Erzurum Bölge Temsilcisi Arslan Daldal ve iş adamlarının katılımıyla açılan Burhan Camlı Sigorta Merkezi, 300 metrekarelik yeni ofisinde hizmet vermeye başladı.

Açılış sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan sigorta merkezinin sahibi Burhan Camlı, 30 binden fazla müşterisiyle bölgenin en büyük ve en güçlü sigorta şirketi olamayı hedeflediklerini belirterek "Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışan, en üst ve en kaliteli hizmeti şiar edinen bir şirketiz. Nitelikli hizmet anlayışımızla, yeni konseptimizle Şerefiye Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Safa İş Merkezi Kat: 1 adresinde hizmet vermeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

4-498.jpg

5-474.jpg

6-312.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT