1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Burç Okullarına Çifte Kupa

Burç Okullarına Çifte Kupa

Burç Okullarına Çifte Kupa
A+A-

Adana il geneli yapılan ortaokullar arası küçükler masa tenisi il birinciliği müsabakasında Burç Çukurova Ortaokulu öğrencileri kızlarda il 2.'si., erkeklerde ise il 3.'sü oldu. İl Milli Eğitim Müd

Adana il geneli yapılan ortaokullar arası küçükler masa tenisi il birinciliği müsabakasında Burç Çukurova Ortaokulu öğrencileri kızlarda il 2.'si., erkeklerde ise il 3.'sü oldu.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen küçükler masatenisi il birinciliği müsabakaları Polis Okulu Spor Salonunda yapıldı. Çok çekişmeli geçen maçlar sonunda Özel Burç Çukurova Ortaokulu öğrencileri hem kızlarda hem erkeklerde 2 kupa kazandı.
Zeynep, Nur Hayat, Damla ve Zülal'den oluşan masa tenisi takımı il 2.si, Furkan, Melih,Taha ve Emir'den oluşan erkek takımı ise il 3.sü olarak okullarına çifte kupa kazandırdılar.
Okul müdürü İlhami Kara, her iki takımın öğrencilerini de kutlayarak, başarılarını devamını diledi. Kara, Özel Burç Çukurova Ortaokulu kız öğrencilerinin Türkiye şampiyonasında Adana'yı temsil etme hakkını elde ettiğini vurgulayarak, "Öğrencilerimizin kendilerinden beklenenini en iyi şekilde yerine getireceklerine inanıyorum" dedi.
(ADN-Y)

24.01.2013 10:48:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT