1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Burak Özçivit Fahriye Evcen ile aşk yaşıyor mu?

Burak Özçivit Fahriye Evcen ile aşk yaşıyor mu?

Burak Özçivit Fahriye Evcen ile aşk yaşıyor mu?
A+A-

Burak Özçivit Çalıkuşu dizisindeki rol arkadaşı Fahriye Evcen ile aşk yaşamaya başladı. Burak Özçivit Fahriye Evcen aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü. Burak Özçivit, Fahriye Evcen ile aşk yaşamaya başladıktan sonra sevgilisi Ceylan Çapa'dan ayrıldı.

Burak Özçivit Fahriye Evcen ile aşk yaşıyor mu? Burak Özçivit Çalıkuşu dizisindeki rol arkadaşı Fahriye Evcen ile aşk yaşamaya başladı. Burak Özçivit Fahriye Evcen aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü. Burak Özçivit, Fahriye Evcen ile aşk yaşamaya başladıktan sonra sevgilisi Ceylan Çapa'dan ayrıldı.İşte Burak Özçivit Fahriye Evcen aşkı gerçeği

Sette filizlenen aşklara bir yenisi daha eklendi. Geçen sezon "Çalıkuşu" dizisinde başrolü paylaşan Burak Özçivit'le Fahriye Evcen, sette başlayan samimiyetlerini özel hayatlarına da taşıdı.

Bir süredir gözlerden uzak ilişki yaşayan çift, 2,5 aydır beraber.

Ancak ikili, basına yakalanmamak için büyük çaba sarfediyor.

Dedikodulara göre bunun birinci nedeni, Özçivit'in herkesin evleneceği gözüyle baktığı Ceylan Çapa'dan yeni ayrılmış olması.

İddiaya göre Özçivit, Evcen'le ilişkisi başlayınca Çapa'dan ayrıldı.

Ancak bu durumun gizli kalmasını istiyor.

29 yaşındaki Özçivit geçenlerde 28. yaş gününü kutladığı sevgilisi Evcen'le yakında aşk filmine de başlıyor.

Dizi sektörünün en beğenilen yıldızlarından biriyle beraber olmaya başlayan Özçivit'in 1 milyon TL'ye Ay Yapım'a transfer olduğu da öne sürülüyor.

Yakışıklı oyuncu yılbaşında şirketin yeni dizisinde başrol oynayacak.

A+A-

HABERE YORUM KAT