1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. BUNLARDA UÇAN GAZETECİLER

BUNLARDA UÇAN GAZETECİLER

BUNLARDA UÇAN GAZETECİLER
A+A-

“10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü” tüm yurtta ve dünyada değişik etkinliklerle kutlanırken, Bitlis’te ise havada kutlandı.


Gazeteciler günü anısına sıra dışı bir etkinliğe imza atan gazeteciler günün anısına, kendi günlerini alışılmışın dışında bir etkinlikle kutlamayı tercih etti. Bitlis’in Tatvan ilçesinde görev yapan gazeteciler, kendi günlerini hep birlikte havaya uçarak kutladılar. Gazeteciler günü anısına sıra dışı bir etkinliğe imza atmak isteyen gazeteciler Bitlis ve Tatvan’da eş zamanlı olarak havaya atladılar. Havaya atlarken, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmeyen gazeteciler, meslektaşlarının havada bir birinden ilginç fotoğraflarını çekti. Daha sonra Bitlis’in tarihi manzarasına ve Van Gölü’nün eşsiz güzelliğine karşı havada çektikleri fotoğrafların bir kısmını sosyal paylaşım sitelerinde paylaşan gazeteciler, takipçilerinden fotoğrafların foto montaj olabileceği yönünde yorumlar aldı.

Yapılan sıra dışı etkinlikle gazeteciler günü kutlamalarına bir yenisi ekleyen Bitlisli gazeteciler, önümüzdeki yıl için seçecekleri sıra dışı kutlama ise şimdiden merak konusu oldu.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT