1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bülent Özdemir Karşıyaka'da Sahne Aldı

Bülent Özdemir Karşıyaka'da Sahne Aldı

Bülent Özdemir Karşıyakada Sahne Aldı
A+A-

Bülent Özdemir Karşıyaka Opera ve Tiyatro Sahnesi'ni adeta salladı. Doğup büyüdüğü Karşıyaka'da sahne alan sanatçı renkli anların yaşandığı konserinde, çocukluk arkadaşlarıyla da bir araya gelerek, "K

Bülent Özdemir Karşıyaka Opera ve Tiyatro Sahnesi'ni adeta salladı. Doğup büyüdüğü Karşıyaka'da sahne alan sanatçı renkli anların yaşandığı konserinde, çocukluk arkadaşlarıyla da bir araya gelerek, "Kaf Sin Kaf" çekti.
Çocukluğunun geçtiği kentte, 30 yıl sonra, sevenleriyle buluşan Bülent Özdemir sanatçı "Karşıyaka Sevdası" adını verdiği konserinde Hande Dönmez ile birlikte sahne aldı. Konsere sanatçının ünlü besteleri kadar, duygusal anlarda damgasını vurdu. Profesyonel sanat yaşamında, doğup büyüdüğü Karşıyaka'da ilk kez konser veren Özdemir'i çocukluk arkadaşları da yalnız bırakmadı. Sahnede onlarla çocukluk anılarını paylaşan Özdemir, "İpek Siyah Mantolu" şarkısının ardından ise, tüm salonla birlikte "Kaf Sin Kaf" çekti. Sibel Can'ın "Lale Devri", "Özledin mi?", Ferhat Göçer'in "Cennet", "Sen Söyle Hayat", Sezen Aksu'nun "Deli Kızın Türküsü"," Kınalı Kuzum", Ebru Gündeş'in "Kaçak", Aşkın Nur Yengi'nin "Siyah Beyaz", "Usandım Artık", Yıldız Tilbe'nin "Hoşça Kal", "Sana Değer" şarkılarının bestecisi Bülent Özdemir, şarkılarını salonu dolduran yüzlerce Karşıyakalı ile birlikte söyledi.
Konserin finalini "Onuncu Yıl Marşı" ile yapan Özdemir ve Dönmez'e seyirciler de ayağa kalkarak eşlik etti.
(AH-Y)

26.01.2013 10:10:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT