1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bulanık'ta Bin 300 Öğrenciye Giyim Yardımı

Bulanık'ta Bin 300 Öğrenciye Giyim Yardımı

Bulanıkta Bin 300 Öğrenciye Giyim Yardımı
A+A-

-Birleşmiş Markalar Derneği tarafından Muş'un Bulanık ilçesinde bin 300 öğrenciye kışlık bot ve mont yardımı yapıldı. 'Öğrencilere Elbise Yardımı Projesi' kapsamında Birleşmiş Markalar Derneği tarafı

-Birleşmiş Markalar Derneği tarafından Muş'un Bulanık ilçesinde bin 300 öğrenciye kışlık bot ve mont yardımı yapıldı.
'Öğrencilere Elbise Yardımı Projesi' kapsamında Birleşmiş Markalar Derneği tarafından maddi durumu iyi olmayan bin 300 öğrenciye gönderilen kışlık bot ve montlar, Kaymakam Ferit Görükmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Sarıdağ, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nazire Sönmez tarafından dağıtıldı. Gittiği okullarda sınıfları tek tek gezen Kaymakam Görükmez, öğrencilerle ilgilenerek hedeflerini de sordu. Öğrencinin sorularını da cevaplayan Kaymakam Görükmez, "Yardımı, mahallelerde oturan maddi durumu düşük öğrencilere verdik. Öğrencilerimizin geleceği bizim elimizdedir. Bunu en güzel şekilde öğrencilerle paylaşıyoruz" diye konuştu.
Kaymakam Görükmez; öğretmenlerle de toplantı yaparak devamsız öğrenciler hakkında bilgi alarak, devamlarının sağlanması için idareci ve öğretmenlere talimatlar verdi.
(MSA-Y)

20.01.2013 15:05:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT