1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bulancak Belediyesi Ve Kosgeb İşbirliği İle 30 Kobi Adayı Sertifikaları Verildi

Bulancak Belediyesi Ve Kosgeb İşbirliği İle 30 Kobi Adayı Sertifikaları Verildi

Bulancak Belediyesi Ve Kosgeb İşbirliği İle 30 Kobi Adayı Sertifikaları Verildi
A+A-

Giresun'un Bulancak Belediye KOSGEB'in 2. Dönem Girişimci Sertifikaları verilmesi ile KOSGEB arasında gerçekleştirilen 'Uygulamalı Girişimcilik eğitimi' sona erdi. Bulancak Belediyesi ve KOSGEB işbi

Giresun'un Bulancak Belediye KOSGEB'in 2. Dönem Girişimci Sertifikaları verilmesi ile KOSGEB arasında gerçekleştirilen 'Uygulamalı Girişimcilik eğitimi' sona erdi.
Bulancak Belediyesi ve KOSGEB işbirliği ile 23 Ekim-12 Kasım 2012 tarihleri arasında ikincisi gerçekleşen Uygulamalı Girişimcilik eğitiminin sertifikaları düzenlenen programla verildi.
Bulancak Sanayi ve Ticaret Odası salonunda düzenlen programda girişimcilik eğitimini tamamlayan 30 KOBİ adayı düzenlenen törenle sertifikalarını aldılar. Törene Belediye Başkan Yardımcısı Niyazi Karaibrahim, Meclis üyesi Esat Sakallıoğlu, KOSGEB Giresun İl Müdürü Muhammet Mustafa Kurt, Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Kırdemir ve kursiyerler katıldı.
Türkiye genelinde KOSGEB desteği alan iller içinde Giresun'un sekizinci sırada olduğunu vurgulayan KOSGEB Müdürü Kurt, girişimcilik konusunda verdiği teknik bilgilerin ardından, programa destek olan Bulancak Belediyesi'ne teşekkür etti.
Kurt'un konuşmasının ardından girişimci adaylarına sertifikaları verildi.
(AB-EK-Y)

09.12.2012 14:36:05 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT