1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bucaspor Borçlarını Yapılandırıyor

Bucaspor Borçlarını Yapılandırıyor

Bucaspor Borçlarını Yapılandırıyor
A+A-

PTT 1. Lig'de hedefini Spor Toto Süper Lig olarak belirleyen Bucaspor, mevcut borçlarının yapılandırmasını sürdürüyor. Eski oyuncularına olan borçlarını ödemeyi sürdüren Bucaspor, en son Ali Kuçik

PTT 1. Lig'de hedefini Spor Toto Süper Lig olarak belirleyen Bucaspor, mevcut borçlarının yapılandırmasını sürdürüyor.
Eski oyuncularına olan borçlarını ödemeyi sürdüren Bucaspor, en son Ali Kuçik ve kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden oyuncu Ediz Bahtiyaroğlu'nun ailesine 150 bin TL'lik ödeme yaptı. Bucaspor Basın Sözcüsü Cumhur Kaynar, bu iki oyuncuya geçikmiş ödemeleri nedeniyle kısa süre transfer yasağına girdiklerini söyleyerek, "Ediz ve Ali'ye olan az miktardaki borçlarımız nedeniyle kısa sürede olsa transfer yasağı yaşadık. Fakat şu an bu yasak kalktı ve kadromuza takviye yapmamız halinde sorun yaşamayacağız. Eski oyuncularımız Koray, Orhan, Mendy, Carlos, Londak, Kevin, Dady, Musa ve Ragıp'a yaklaşık 2,5 milyon TL borcumuz var. Bu borca eski hocamız Samet Aybaba da dahildir. Yönetim olarak her şey kontrolümüz altında. Eski borçlarımızı yapılandırdık ve ödemeler sürüyor. Geçen sezon genel olarak 4 milyon 400 bin TL ödeme yaptık. Bu sezon ise şu ana kadar 4 milyon TL ödeme gerçekleştirdik" dedi.
Sezon sonu mevcut kadrodaki tüm oyunculara adil şekilde alacaklarının yüzde 70'ini ödeyeceklerini de söyleyen Kaynar, Spor Toto Süper Lig hedefinin yanında mali ligde de şampiyon olmak istediklerini belirtti.
(EA-BH-S)

15.01.2013 14:42:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT