1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bucalılar Kpss Hakkında Bilgilendirildi

Bucalılar Kpss Hakkında Bilgilendirildi

Bucalılar Kpss Hakkında Bilgilendirildi
A+A-

Buca Belediyesi, Yediiklim Akademi işbirliğiyle ilçede yaşayan vatandaşlara "KPSS-B nedir" konulu eğitim verdi. Buca Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenen seminerde katılımcılara KPSS'ye nasıl ha

Buca Belediyesi, Yediiklim Akademi işbirliğiyle ilçede yaşayan vatandaşlara "KPSS-B nedir" konulu eğitim verdi.
Buca Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenen seminerde katılımcılara KPSS'ye nasıl hazırlanacakları ve KPSS sonrasında beklenen atama süreçlerine kadar birçok konu konuşuldu.
Yediiklim Akademi'nin düzenlediği etkinlikte rehberlik uzmanı Nur Erdemli, KPSS hakkında tüm merak edilenleri katılımcılarla paylaştı. Katılımcıların soru cevap şeklinde devam etikleri seminerde, en çok dikkati çeken konuların başında ise KPSS atamaları yer aldı. Adaylarının sorularını tek tek yanıtlayan Nur Erdemli, KPSS hakkında bilinmeyenleri ya da akıllarda hep soru işareti oluşturan konuları aktardı. Meclis salonunda toplanan adaylara KPSS'ye hazırlanırken nelere dikkat edilmesi gerektiği, eş durumu, kadrolu ve sözleşmeli personel yerleştirilmesi gibi birçok konuyu cevapladı. Eğitim anlamında bu tür seminerlerin devam edeceğini söyleyen Erdemli, bu faydalı panel için kapılarını kendilerine açan Buca Belediyesi'ne teşekkür etti.
(EA-ERG-Y)

01.02.2013 11:18:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT