1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bucak'tan 10 Milyon İmza Kampanyası'na Destek

Bucak'tan 10 Milyon İmza Kampanyası'na Destek

Bucaktan 10 Milyon İmza Kampanyasına Destek
A+A-

İlçenin Hürriyet Caddesi'nde açılan imza standını ziyaret ederek imza atan Belediye Başkanı Bucak, çağdaş toplumlarda özgürlüklere sınır getirilmemesi gerektiğini vurguladı. Siverek Belediye Başkan

İlçenin Hürriyet Caddesi'nde açılan imza standını ziyaret ederek imza atan Belediye Başkanı Bucak, çağdaş toplumlarda özgürlüklere sınır getirilmemesi gerektiğini vurguladı.
Siverek Belediye Başkanı Ali Murat Bucak Memur-Sen Sendikalar konfederasyonu tarafından başlatılan ''Özgürlük İçin 10 Milyon İmza'' kampanyasına destek verdi.
Kamuda kılık kıyafet yasağına son verilmesi için Memur-Sen'in başlattığı ''Özgürlük İçin 10 Milyon İmza'' kampanyası devam ediyor. İlçenin hürriyet caddesinde açılan imza standını ziyaret ederek imza atan Belediye Başkanı Bucak, çağdaş toplumlarda özgürlüklere sınır getirilmemesi gerektiğini vurgulayarak, "Gelişen ve özgürleşen dünyada hala kılık kıyafetin tartışılması ve kısıtlanması aslında özgürlüklere atılan bir kelepçedir. Kamuda bu alanda getirilen kısıtlamalar çağdaş dünyaya uymuyor ve Kamuda bu alanda yapılan kısıtlamaların bir an önce kaldırılması gerekiyor'' dedi.
Memur-Sen İlçe Başkanı Mustafa Karadağlı Belediye Başkanı Bucak'a verdiği destekten dolayı teşekkür ederek duydukları memnuniyeti dile getirdi. Sendika yöneticileri ile bir süre sohbet eden Bucak stanttan ayrıldı.
(BY-Y)

24.01.2013 18:03:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT