1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bucak'ta Civan Yeniden Aday

Bucak'ta Civan Yeniden Aday

Bucakta Civan Yeniden Aday
A+A-

S.S. Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hacı Ali Civan, 3 Şubat'ta yapılacak olan seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı. Burdur'un Bucak ilçesinde 1987 yılından bu

S.S. Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hacı Ali Civan, 3 Şubat'ta yapılacak olan seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı.
Burdur'un Bucak ilçesinde 1987 yılından bu tarafa 26 yıldır S.S. Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanlığını yapan, kooperatifçilik çalışmalarında pek çok Türkiye birinciliği ve Göller Bölgesi Birinciliği kazandıran Hacı Ali Civan Bucak'a ve kooperatif üyelerine hizmet için tekrar aday olduğunu açıkladı.
Civan, "26 yıldır kooperatif üyelerimizin daha ileriye gidebilmeleri ve işini büyütmeye çalışan esnaflarımızın yanında olduk. 26 yıllık zaman zarfında dünya ve ülke bazında yaşadığımız ekonomik krizleri esnafımıza kooperatifimizin destekleri ile yanlarında olduk. Her ortağımızı çok iyi tanıdığımız için kredi kullanan ortaklarımıza en uygun ödeme koşulları sağlayarak sıkıntılarına ortak olduk" dedi. Civan, bin 524 üyenin kooperatife kaydı olduğunu söyleyerek, üyelerden destek vermelerini istedi.
(MA-SK-Y)

29.01.2013 12:20:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT