1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Bu Tarz Benim'de Önce Gözyaşı Bitişiğinde Raks

Bu Tarz Benim'de Önce Gözyaşı Bitişiğinde Raks

Bu Tarz Benim'de Önce Gözyaşı Bitişiğinde Raks
A+A-

Show Tv ekranlarının adeta fenomeni haline gelen Bu Tarz Benim isimli yarışmada son 1 haftadır garip olaylar zühur etmeye başladı. Yarışmacılar arasında Tuğçe Ergişi, duygulu ve göbekli anları bir arada yaşadı.

Ekranların en tarz programı olan ayrıca adeta fenomen haline gelen Bu Tarz Benim programında her gün bir fırtına kopuyor demek kesinlikle doğru olur. Büyük bir izleyiciye kanalına sahip olan Bu Tarz Benim programının bu akşam yayınlanan son bölümde yine adeta kasırgalar çıktı. Bir yanda Göbek Şov, Oryantal, Çalgı Çengi diğer yanda ise gözyaşı ve hüzün vardı.

 

Yarışmanın iddialı isimleri arasında olan Tuğçe Ergişi isimli yarışmacı, sahneye çıkar çıkmaz aldığı yorumlara dayanamayıp yanağından inciler dökmeye başladı. Gözyaşlarına hakim olamayan Tuğçe daha sonra da göbek atmaya başladı.

 

gozyasi-gobek-sov-bir-arada-16214.jpg

 

Hemen her bölümde neredeyse ağlayan Tuğçe Ergişi, jüri yorumlarının ardından çalınan müzik ile göbek atmaya, oryantal şov yapmaya başladı. Bir ağlayıp bir göbek atan Tuğçe'nin bu değişken halleri izleyenleri çok şaşırttı.

A+A-

HABERE YORUM KAT