1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Bu Tarz Benim'de duayen Neremi neremi Banu rüzgarı..

Bu Tarz Benim'de duayen Neremi neremi Banu rüzgarı..

Bu Tarz Benim'de duayen Neremi neremi Banu rüzgarı..
A+A-

Show tv nin ve ekranların en çok sevilen ve beğenlilere izlenen Bu Tarz Benim'de Banu Alkan rüzgarı esecek. Bu Tarz Benim'de show tv de bu hafta juri üyeleri ve yarışmacıları ile yine herkesi ekranlara kitleyecek.

Bu Tarz Benim bu hafta konuk juri olarka Banu alkan katılacak. Show tv nin ve ekranların en çok sevilen ve beğenlilere izlenen Bu Tarz Benim'de Banu Alkan rüzgarı esecek. Bu Tarz Benim'de show tv de bu hafta juri üyeleri ve yarışmacıları ile yine herkesi ekranlara kitleyecek.


Show TV nin ve Tüm Türkiyenin ençok sevilen moda magazin programı Bu Tarz Benim yarışmasında heyecan doruklara taşınıyor.Bu Tarz Benim de bu hafta konuk juri olarak Banu Alkan katıldı. Show tv nin gözde programı Bu Tarz Benim her hafta birbirinden değerli engüzel altı yarışmacısıyla bu hafta da heyecanları doruğa taşırdı.


Bu Tarz Benim show tv de bu hafta müthiş bir hafta yaşandı ve elem gecesi konsept olarak maskeli balo oldu.Öykü serter in sunuculuğunu yaptığı  Bu Tarz Benim juri koltuğuğuda Nur yerlitaş ivana sert v Uğurkan Erez ve Kemal doğulu var.

 

banu.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT