1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Bu Tarz Benim Programının düellosunda İlk Raund Tv8'in !

Bu Tarz Benim Programının düellosunda İlk Raund Tv8'in !

Bu Tarz Benim Programının düellosunda İlk Raund Tv8'in !
A+A-

Aynı isimle iki kanaldan birden yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında ilk kapışmayı Acun Ilıcalı'nın kanalındaki Bu Tarz Benim kazandı. Reyting sonuçlarına göre Tv8, Show Tv'den önde görünüyor. Show Tv'den olaylı ayrılan Bu Tarz Benim yarışması başladı.

Aynı format ve aynı isimle yayın hayatına dün başlayan Show Tv'nin Bu Tarz Benim yarışmasında dünün reytingleri belli oldu. Büyük merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu. Televizyon dünyası dünden beri yeni bir reyting savaşının içinde kendini buldu ve beklenen reytingler açıklandı. Tv8'in Bu Tarz Benim yarışması, Show Tv'nin Bu Tarz Benim'ini gölgede bıraktı. 

 

Hakkında söylentilerin bitmediği, sansasyonların ardı arkasının kesilmediği Bu Tarz Benim yarışmasının yapımcıları Haluk Şirin ve Caner Erdem'in sahip olduğu Production House sessizliğini bozdu ve bir açıklama yaptı; “Show Tv yönetiminin kanala başarı sağlamış reyting rekorları kırdırmış programın yapımcılarına teşekkür etmek yerine gerçek dışı bir karalama kampanyasına tenezzül etmesini şaşkınlıkla karşılıyoruz. Oysa söz konusu süreci ve gelişmeleri izleyiciler ile sektörel kaynaklar tarafından bilinen gerçek; yapım şirketimizin Show Tv’ den alacaklarını zamanında tahsil edememiş olması, bundan dolayı icra takibine başlamış olması ve bu gelişmelerin sonucu olarak da şirketimizin Show Tv ile olan sözleşmesini fesh etmiş olmasıdır”.

A+A-

HABERE YORUM KAT