1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Bu Kadarınada Pes! Tanrı Kabul Ettiler!

Bu Kadarınada Pes! Tanrı Kabul Ettiler!

Bu Kadarınada Pes! Tanrı Kabul Ettiler!
A+A-

Hindistan'da yaşanan bu olay pes artık dedirtti. Mağdur bir ailenin özürlü doğan çocuğu fil tanrı Gandesha olarak kabul ediyorlar. Halk adeta bebeği görmek için sıraya giriyor ve aileye parayla birlikte hediyede veriyor!

Hindistan'da yaşanan bu olay pes artık dedirtti. Mağdur bir ailenin özürlü doğan çocuğu  fil tanrı Gandesha olarak kabul ediyorlar. Halk adeta bebeği görmek için sıraya giriyor ve aileye parayla birlikte hediyede veriyor!

Hindistan'da çok fakir bir ailenin çocuğu özürlü olarak dünyaya geldi. Burnu bir fil gibi uzun olan bebek, inanışlara göre fil tanrı Gandesha olarak kabul ediliyor. Aile ise eve zenginlik getiren bebeklerinden çok memnun. Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletinde bulunan Aligarh kentinde genetik bir sorunla dünyaya gelen bebek, halk tarafından kutsal kabul edildi. Burnu bir fili andıran özürlü bebeğe henüz bir isim verilmezken ailesi ve komşuları bebekten son derece memnunlar. Manav olan baba bebeği sayesinde işlerinin açıldığını ve daha fazla kazanmaya başladığını belirtiyor. Bebeği görmek için para ve hediyelerle eve akın edenler aileyi mutlu ediyor. Bebeği muayene eden doktor ise bebekte genetik bir soruna bağlı deformasyon olduğu, az beslenme ve pislik nedeniyle oluştuğunu belirtti. Geçmişte bu tür genetik sorunlarda bebeklerin ölüm oranlarının oldukça yüksek olduğuna dikkat çekildi. 

A+A-

HABERE YORUM KAT