1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bu Aşk İki Genci Ölüme Götürdü

Bu Aşk İki Genci Ölüme Götürdü

Bu Aşk İki Genci Ölüme Götürdü
A+A-

Kuşadası, 5 yıldızlı bir otelde meydana gelen pompalı tüfekli aşk cinayetinin şokunu yaşıyor. Kendisinden ayrılmak isteyen güvenlik görevlisi nişanlısını pompalı tüfekle öldürdükten sonra kendi de ayn

Kuşadası, 5 yıldızlı bir otelde meydana gelen pompalı tüfekli aşk cinayetinin şokunu yaşıyor. Kendisinden ayrılmak isteyen güvenlik görevlisi nişanlısını pompalı tüfekle öldürdükten sonra kendi de aynı tüfekle intihar eden gençten geriye, birbirlerine sırılsıklam aşık olduklarını gösteren sevgi dolu fotoğraflar kaldı.
EVLENME HAYALİYLE NİŞANLANDILAR
Bilindiği gibi, bugün Kuşadası'nda 5 yıldızlı bir otelde meydana gelen olayda güvenlik görevlisi olarak çalışan ve kendisinden ayrılmak isteyen nişanlısını pompalı tüfekle öldüren bir genç, ardından olay yerinde intihar etmişti. Aslen Söke'li olan ve Kuşadası'nda 5 yıldızlı bir otelde güvenlik görevlisi olarak çalışan 25 yaşındaki K.B. ile yine Sökeli olan ve Kuşadası'nda 4 yıldızlı başka bir otelde işçi olarak çalışan 24 yaşındaki D.Y. birbirlerine aşık oldu ve yaklaşık 11 ay öncede nişanlandı. Birbirlerine deliler gibi aşık oldukları geride bıraktıkları fotoğraflar da ortaya çıkan ve evlenmeyi hayal eden iki gencin henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı kısa bir süre önce ayrılık kararı aldı. Ayrılmayı kabul edemeyen D.Y. isimli genç, defalarca ayrılmamak için nişanlısını ikna etmeye çalıştı ancak sonuç alamadı.
ARALARINDAKİ AŞKI BELGELEYEN FOTOĞRAFLARI OLAY YERİNE BIRAKTI
Gözünü aşk hırsı bürüyen D.Y. bugün saat 16.00 sıralarında bir araçla birlikte yanına da pompalı bir tüfek alarak nişanlısı K.B.'nin çalıştığı Kadınlar Denizi Mahallesi'ndeki 5 yıldızlı otele gitti. Pompalı tüfekle K.B.'nin güvenlik görevlisi olarak görev yaptığı otelin girişindeki kulübeye giren D.Y., elindeki tüfeği ateşleyerek, K.B.'yi başından vurdu. Ardından da olay yerine, nişanlılık fotoğrafları ile annesine yönelik (Ben çok sevmiştim, beni ciddiye almadı, böyle olmasını istemezdim) şeklinde not bırakan D.Y. pompalı tüfeği bu kez kendi başına doğrulttu ve kendini de vurdu.
GENÇLERİN YAKINLARI SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ, TURİSTLER ŞOK YAŞADI
Her iki genç de olay yerinde hayatını kaybederken, olay yerine gelen gençlerin yakınları sinir krizleri geçirdi. Bu arada, güvenlik görevlisi genç mesai arkadaşları ile otelde kalan turistler de hem büyük üzüntü hem de büyük şaşkınlık yaşadı. İki gencin cesetleri Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Kuşadası Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
(ZH-İK)

17.12.2012 18:57:52 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT