1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Btso'da Seçime Doğru Çalışmalar Hızlandı

Btso'da Seçime Doğru Çalışmalar Hızlandı

Btsoda Seçime Doğru Çalışmalar Hızlandı
A+A-

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası'nda (BTSO) 20 Şubat'ta yapılacak olan seçimler öncesinde kamuoyunda başkanlığa aday olacağı söylenen işadamı ve Boluspor eski Başkanı Necip Çarıkçı, "Böyle bir şey söz kon

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası'nda (BTSO) 20 Şubat'ta yapılacak olan seçimler öncesinde kamuoyunda başkanlığa aday olacağı söylenen işadamı ve Boluspor eski Başkanı Necip Çarıkçı, "Böyle bir şey söz konusu değil. Dedikodular yalan" dedi.
Bolu'da BTSO Başkanlığı'na aday olacağı kulaktan kulağa dolaşan Necip Çarıkçı, mevcut Başkan Emin Semercioğlu ile bir araya geldi. Aynı zamanda akraba olan ikilinin sohbeti ticaret odası seçimlerine yönelik oldu. Necip Çarıkçı İHA muhabirinin, "Başkanlığa aday olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Kesinlikle böyle bir şey yok. Ben seçimlerde oyumu kullanırım. Ve daha sonra görev alan arkadaşlara başarılar dilerim. Bazı kişiler oratalığı karıştırmak için bu tür dedikodular üretiyorlar. Emin Semercioğlu'na seçimlerde başarılar diliyorum" dedi. Daha sonra Semercioğlu ve Çarıkçı sohbet ederek seçim sürecini değerlendirdiler.

28.01.2013 14:49:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT