1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Btso Ekonomiye Değer Katan Üyelerini Ödüllendirecek Bursa

Btso Ekonomiye Değer Katan Üyelerini Ödüllendirecek Bursa

Btso Ekonomiye Değer Katan Üyelerini Ödüllendirecek  Bursa
A+A-

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, ekonomiye değer katan üyelerini ödüllendirecek. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, yüksek miktarda vergi ödeyen ve ihracat yapan, uluslararası taşımacılık ve turizm faali

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, ekonomiye değer katan üyelerini ödüllendirecek.
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, yüksek miktarda vergi ödeyen ve ihracat yapan, uluslararası taşımacılık ve turizm faaliyetleriyle döviz girdisi sağlayan, bir ürünü Bursa'dan ilk kez ihraç eden ve yeni bir pazar bularak ilk kez bir ülkeye ihracat yapan başarılı üyelerini ödüllendiriyor.
TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun iştirakiyle düzenlenecek "ekonomiye değer katanlar" ödül töreni Pazartesi günü saat 14.30'da oda binasında yapılacak. BTSO, bu yıl 7 kategoride 504 üyesine plaket ve berat takdim edecek.
2011 yılında en fazla gelir vergisi ödeyen 69, en fazla kurumlar vergisi ödeyen 74, en fazla ihracat yapan 342, uluslararası kara taşımacılığı faaliyetleriyle en fazla döviz girdisi sağlayan 10, turizm faaliyetleriyle en fazla döviz girdisi sağlayan 2, bir ürünü Bursa'dan ilk kez ihraç eden 6 ve yeni ilk kez yeni bir lkeye ihracat yapan bir BTSO üyesi plaket ve beratla ödüllendirilecek.
(MŞ)

21.12.2012 11:35:12 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT