1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Btioyo Akademisyenleri Ar-ge Yarışmasında Üçüncü Oldu

Btioyo Akademisyenleri Ar-ge Yarışmasında Üçüncü Oldu

Btioyo Akademisyenleri Ar-ge Yarışmasında Üçüncü Oldu
A+A-

Balıkesir Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu (BTİOYO) akademisyenleri 'Mehmet Kemal Dedeman Araştırma ve Geliştirme Proje Yarışması'nda üçüncülük başarısı elde etti. Mehmet

Balıkesir Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu (BTİOYO) akademisyenleri 'Mehmet Kemal Dedeman Araştırma ve Geliştirme Proje Yarışması'nda üçüncülük başarısı elde etti.
Mehmet Kemal Dedeman'ın adını yaşatmak için bu yıl 9.'su düzenlenen yarışmaya konaklama işletmelerinin pazarlanmasında internetin etkili kullanımına yönelik proje ile katılan BTİOYO akademisyenlerinden Özlem Köroğlu, Cevdet Avcıkurt, Ahmet Köroğlu 3.'lük ödülünü kazandı. Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Cevdet Avcıkurt, Türkiye'de madencilik ve turizm sektörlerini ortak zeminde buluşturarak bu alanların gelişimine katkıda bulunmak için yapılan yarışmaya 60 projenin katıldığını belirtti. Avcıkurt, yarışmada üniversite öğretim üyelerinin hazırladığı çalışmanın genel sıralamada üçüncü, akademik camiadan gelen başvurular arasında birinci olduğunu sözlerine ekledi.
(BD-MŞ)

21.02.2013 11:11:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT