1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bpw Adana, Aidiyet Duygusuna Vurgu Yaptı

Bpw Adana, Aidiyet Duygusuna Vurgu Yaptı

Bpw Adana, Aidiyet Duygusuna Vurgu Yaptı
A+A-

Uluslararası İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (BPW) Adana Kulübü "Yaşamda Aidiyet Olgusu" konulu seminer düzenlendi. BPW Adana Şubat 2013 toplantısında konuşan BPW Adana Kulübü Başkanı Ayça

Uluslararası İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (BPW) Adana Kulübü "Yaşamda Aidiyet Olgusu" konulu seminer düzenlendi.
BPW Adana Şubat 2013 toplantısında konuşan BPW Adana Kulübü Başkanı Ayça Katlav, büyük başarıların yalnız gerçekleştirilemeyeceğine dikkat çekerek, "Başarı takım olmakla, aidiyet duygusuyla yaşamakla, işbirliği ve güç birliği yapmakla sağlanabilir. Adana'da hem bireylerin hem kurumların buna çok ihtiyacı var" dedi.
Eğitimci Erhan Bugay ise "Yaşamda Aidiyet Olgusu" konulu seminerinde yaşama sıkı sıkıya tutunabilmenin ön koşulunun sahiplenme ve aidiyet duygusu olduğunu belirtti. Bugay, "Ben bu ülkeye, bu şehre, bu aileye, bu kulübe aidim diyebilmek aidiyet duygusunu yaşayabilmek, bu ülke, bu şehir, bu aile bana sahip çıkacak. Ve ben yapmak istediğim her şeyin arkasında durabilecek güce ve yetiye sahibim duygusunu yaratır. Böylece güvenle yaşamda yürüyebilir, üretken ve yaratıcı olabilirsiniz" diye konuştu.
Toplantıya BPW yönetim kurulu ve üyeleri, BPW Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Esra Özden ve üye adayları katıldı.
Hatice Ünüvar'ın üye olarak kabul edildiği törende, Ünüvar'ın üyelik fularını BPW Adana Başkanı Ayça Katlav taktı. Toplantı Katlav'ın BPW Dünya Başkanı Freda Mirikles'in mesajını okumasıyla sona erdi.
(ADN-Y)

14.02.2013 10:57:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT