1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bozüyük Belediyesi'nde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Bozüyük Belediyesi'nde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Bozüyük Belediyesinde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
A+A-

Bozüyük Belediyesi'nde çalışan memurlara yönelik sosyal denge sözleşmesi imzalandı. Sosyal denge sözleşmesi Belediye Başkan V. Fatih Bakıcı ile Bembir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç aras

Bozüyük Belediyesi'nde çalışan memurlara yönelik sosyal denge sözleşmesi imzalandı.
Sosyal denge sözleşmesi Belediye Başkan V. Fatih Bakıcı ile Bembir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç arasında törenle imzalandı. Bakıcı, "Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yönetim olarak çalışanlarımızın gerek fiziki gerekse maddi şartlarının iyileştirilmesi için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Tek isteğimiz çalışanların vatandaşımıza hizmet için mesailerinin hakkını vererek çalışması. İmzaladığımız bu sosyal denge zammı ile de ekonomik anlamda en üst seviyede destek sağlamaya çalıştık. Bizlerin yönetim anlayışı bu saydıklarımız olmakla birlikte, çalışan arkadaşlardan da sadece 08:00 17:00 zihniyetiyle çalışan birer memur değil, mesaisinin hakkını tam veren, evine gidip başını yastığa koyduğunda ben aldığımın hakkını verdim diyecek şekilde işinin başında olmasını bekliyoruz. Belediyemizde hizmet noktasında büyük gayret gösteren ve fedakarlıkta bulunan personelime gerçekleşen ve imzaları atılan sözleşmenin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Bozüyük Belediyesi'nde görev yapan memurların ücret ödemelerine ilişkin 1Şubat 2013-30 Mart 2014 tarihleri arasında geçerli olacak sosyal denge sözleşmesi ile ücretlerde ve sosyal haklarda da iyileşmeye gidildi.
(MŞ)

31.01.2013 17:10:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT