1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bozok Üniversitesinden "mutlu Ve Başarılı Genç Olmak" Projesine Destek

Bozok Üniversitesinden "mutlu Ve Başarılı Genç Olmak" Projesine Destek

Bozok Üniversitesinden mutlu Ve Başarılı Genç Olmak Projesine Destek
A+A-

Türkiye Kadınlar Kültür ve Dayanışma Birliği Başkanı Ayşe Serap Şahiner başkanlığındaki bürokrat ve temsilcilerden oluşan heyet Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar'ı makamında ziyaret etti

Türkiye Kadınlar Kültür ve Dayanışma Birliği Başkanı Ayşe Serap Şahiner başkanlığındaki bürokrat ve temsilcilerden oluşan heyet Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar'ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Ayşe Serap Şahiner ve beraberindeki heyet daha önce Diyarbakır ve Muğla'da uyguladıkları "Yaşam Boyu Aile Eğitimi" ile "Mutlu ve Başarılı Genç Olmak" isimli projelerinin tanıtımını yaparak aynı projeleri Bozok Üniversitesi işbirliği ile Yozgat'ta gerçekleştirmek istediklerini belirtti. Ziyarette projelerin ana hatları ile ilgili bir sunum yapılarak, "Mutlu ve Başarılı Genç Olmak" projesinin uygulanabilirliği ile ilgili bilgi verildi. Projelerin gerçekleştirilmesi ile ilgili Üniversiteden destek beklentilerinin dile getirildiği ziyaretin sonunda, projenin hayata geçirilmesi yönünde Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri ile işbirliği yapılmasına karar verildi.
(ÖE-AK)

19.12.2012 13:47:55 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT