1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bozköy'de İşçilere Yüzde 25 Zam Yapıldı

Bozköy'de İşçilere Yüzde 25 Zam Yapıldı

Bozköyde İşçilere Yüzde 25 Zam Yapıldı
A+A-

Belediye-İş Sendikası Niğde şubesi Sözleşmelerine devam ediyor. Belediye İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak, en son Çiftlik İlçesine Bağlı Bozköy Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi imzaland

Belediye-İş Sendikası Niğde şubesi Sözleşmelerine devam ediyor. Belediye İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak, en son Çiftlik İlçesine Bağlı Bozköy Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi imzalandığını söyledi.
Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak ile Belediye Başkanı Hüseyin Aslan arasında imzalanan Toplu İş Sözleşmesi yürürlüğe girdi. Maaşlarına Yüzde 25 zam yapılan işçiler Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak ve Belediye Başkanı Hüseyin Aslan'a teşekkür ettiler. Yapılan anlaşma ile işçilerin yevmiyeleri 58 TL'den 70 TL'ye, maaşlar ise bin 900 TL'den 2 bin 300 TL'ye yükseldi.
Şube Başkan yardımcısı Refik Levent'inde bulunduğu Toplu İş Sözleşmesine katılan Belediye İşçisi ve Aynı zamanda Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Disiplin Kurulu Başkanlığını yürüten Azmi Çağın, Belediye Başkanı ve sendika başkanına katkılarından dolayı teşekkür etti.
(YE-ZB-Y)

24.01.2013 13:45:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT