1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Boyu Posu ile Bilinen Burak Özçivit yakışıklılar listesine demir attı..

Boyu Posu ile Bilinen Burak Özçivit yakışıklılar listesine demir attı..

Boyu Posu ile Bilinen Burak Özçivit yakışıklılar listesine demir attı..
A+A-

Burak özçivit Avrupada en yakışıklı listesinde adı geçti. Burak özçivit ABD li yakışıklı Bred pitt ile bu listede ismi kayıtlara geçti.Burak Özçivit ABDli Pitt ile aynı listede..Ünlü oyuncu sırp manşetlerinde popüler yakışıklılar ve bıyıklılar listesinde.

Burak özçivit dünya sıralam listeleri arasına girdi. Yakışıklı Aktör Burak özçivit Bred pittile aynı listede yer alıyor. Yakışıklı ve başarılı oyuncu Burak özçivit sırbistanda yayınlanan bir haber sitesinde geçen dünyanın ve günümüzün en yakışıklı listesinde ismi geçen yakışıklılar arasında geçti.

 

Sırbistanın bu haber sitesinde geçen listenin başında ise ABD li Bred pitt yer aldı ve johnny Depp, Kit Harington gibi dünya starlarının bulunduğu yakışıklı listesinde Türkiye den Burak özçivit te yer aldı.Sitede yayınlanan haberde, Sırbistan’da da yayınlanan “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Halit Ergenç’in canlandırdığı Kanuni Sultan Süleyman’ın da sakalıyla erkekleri etkilediği, kadınların ise Brad Pitt’in kullandığı gibi kirli sakalı beğendikleri belirtildi.

 

burak.jpg

 

 
Burak Özçivit Biyografisi
Burak Özçivit, 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Gazianteplidir. Kazım İşmen Lisesi'nden mezundur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okumaktadır. 

2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşına katılmış ve “gelecek vadeden” seçilmiştir.
Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır.Daha sonra mankenliği bırakmış, Uğurkan Erez'in ajansında cast olarak çalışmaktadır.

Daha sonra 2005'te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir.Ardından da Best Model of The World'e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir.

Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2006 da “Eksi 18” adlı dizisinde genç komiser Murat'ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007'de sinemalarda gösterime giren Musallat isimli sinema filminde rol almıştır. 2008 de Kanal D'de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı Zoraki Koca adlı dizide oynamıştır. Star Tv’de yayınlanan “İhanet “Dizisinde rol aldı.

2008 yaz aylarında ise Baba Ocağı adlı dizide Güven adlı karakteri canlandırmıştır. Daha sonra “Gossip Girl” adlı yabancı diziden den esinlenilen “Küçük Sırlar” adlı dizide Çetin'i canlandırmıştır. 2011'den beri Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterini canlandırmaktadır.

Burak Özçivit, İngilizce biliyor. Araba kullanmak, spor yapmak ve futbol oynamaktan hoşlanıyor.

Rol Aldığı Diziler Ve Filmler:
2011 – 2012 - Muhteşem Yüzyıl (Malkoç oğlu) 
2010-2011 - Küçük Sırlar (Çetin Ateşoğlu) 
2010 - İhanet (Emir) 
2008-2009 - Baba Ocağı (Güven) 
2008 - Zoraki Koca (Ömer Özpolat) 
2007 - Musallat (Suat) 
2006 - Eksi 18 (Murat) 

 

A+A-

HABERE YORUM KAT