1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bowling Turnuvasında Şampiyon İtfaiye Müdürlüğü Oldu

Bowling Turnuvasında Şampiyon İtfaiye Müdürlüğü Oldu

Bowling Turnuvasında Şampiyon İtfaiye Müdürlüğü Oldu
A+A-

Didim Belediyesince birimler arasında düzenlenen Bowling Turnuvası oynanan final maçıyla sona erdi. Final maçında Personel İşleri Müdürlüğü ile İtfaiye Müdürlüğü karşı karşıya geldi. Maçı kazanan İtfa

Didim Belediyesince birimler arasında düzenlenen Bowling Turnuvası oynanan final maçıyla sona erdi. Final maçında Personel İşleri Müdürlüğü ile İtfaiye Müdürlüğü karşı karşıya geldi. Maçı kazanan İtfaiye Müdürlüğü turnuvanın şampiyonu oldu.
Didim Belediyesi'nce birimler arasında düzenlenen Bowling Turnuvası oynanan final maçıyla sona erdi. Didim Beach Elegance Otel'de yaklaşık 1 ay süren turnuvanın final maçını Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Belediye Başkanı Yardımcısı Süleyman Böcü, Didim Beach Elegance Otel Personel Müdürü Hüseyin Dereli ile belediye personeli izledi. Final maçı öncesinde ve Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü ile Yapı Kontrol Müdürlüğü 3.lük maçı için karşı karşıya geldi; maçı Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü kazandı ve turnuvayı 3. tamamladı. Final maçında ise Personel İşleri Servisi ile İtfaiye Amirliği karşı karşıya geldi. Maçı kazanan İtfaiye Müdürlüğü turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvanın şampiyonu olan İtfaiye Amirliği takımı kupasını ve madalyasını Belediye Başkanı Mümin Kamacı'nın elinde alırken, ikinci olan Personel İşleri Servisi ise kupasını ve madalyalarını Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Böcü'nün elinde aldı. Üçüncü olan Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü, kupasını ve madalyalarını Elegance Otel Personel Müdürü Hüseyin Dereli'nin elinden aldı.
Elegance Otelin belirlediği En centilmen takım ödülünü de İmar ve Şehircilik Müdürlüğü takımına Belediye Meclis Üyesi Ahmet Turan Özdemirverdi. Ödül töreni sonrasında konuşan Belediye Başkanı Mümin Kamacı tüm takımlara katılımından dolayı teşekkür etti. Ödül töreni sonrası müzikli eğlence düzenlendi.
(HÇ-MB-İK)

14.02.2013 16:09:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT