1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bosna Hersek Visoko Belediyesi, Altındağ Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Bosna Hersek Visoko Belediyesi, Altındağ Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Bosna Hersek Visoko Belediyesi, Altındağ Belediyesini Ziyaret Etti
A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın özel davetlisi olarak Ankara'ya gelen Bosna Hersek Visoko Belediye Başkanı Amra Babic ve beraberindeki heyet Altındağ Belediyesi'ni ziyaret etti. Başbakan Erdoğan'ı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın özel davetlisi olarak Ankara'ya gelen Bosna Hersek Visoko Belediye Başkanı Amra Babic ve beraberindeki heyet Altındağ Belediyesi'ni ziyaret etti.
Başbakan Erdoğan'ın yanı sıra Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile görüşen Bosna Hersek heyeti, karşılıklı yerel yönetim tecrübelerinden yararlanmak, kentsel altyapı ve şehircilik alanlarında deneyimleri paylaşmak için Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'yi de ziyaret etti. Visoko Belediye Başkanı Amra Babic ve beraberindeki heyet ile birlikte belediye birimlerini gezen Başkan Tiryaki, birimlerin çalışmaları ve işleyişleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Tiryaki, heyete belediye yönetimi alanındaki tecrübelerini de anlattı. Altındağ ilçesinde yaşanan değişim, kentsel dönüşüm, restorasyon çalışmaları ve yerel yönetimler üzerine bilgi alan heyet, Altındağ bölgesinde gerçekleştirilen çalışmaları çok başarılı bulduklarını belirttiler ve bu işbirliğinin artarak devam etmesini dilediler.
(ZÇ-ÖZ-Y)

18.01.2013 15:38:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT