1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Boşandığı Eşine Bıçak Zoruyla Tecavüz Girişimi (25 Yıl Hapis !)

Boşandığı Eşine Bıçak Zoruyla Tecavüz Girişimi (25 Yıl Hapis !)

Boşandığı Eşine Bıçak Zoruyla Tecavüz Girişimi (25 Yıl Hapis !)
A+A-

Kütahya'da kandonduran bir tecavüz hadisesi yaşandı. Murat K. boşandığı eşine bıçak zoru ile tecavüz etmeye çalıştı. Sapık adam bununla da yetinmeyip eşinin arkadaşını tehdit edip zorla alıkoydu. Mahkeme Murat K.'yi 25 yıl hapis cezasına çarptırdı.

Kütahya'da, eski eşine bıçakla cinsel saldırıda bulunup, yanındaki arkadaşını da zorla alıkoyan sanığa 25 yıl hapis cezası verildi. 

 


Edinilen bilgiye göre, evli çift Kütahya Aile Mahkemesi'nin kesinleşmeyen kararı ile anlaşmalı olarak boşandı. M.K. 7 gün sonra 18 Eylül 2014 tarihinde, eşi A.K.'yi çamaşır makinesinin nasıl çalıştığını öğrenmek bahanesiyle evine çağırdı. M.K., A.K.'ye eve birlikte geldiği arkadaşı S.K.'nın yanında bıçakla cinsel saldırıda bulunarak, A.K ve arkadaşı S.K.'yı bıçak zoruyla evde tuttu.

 

 

Kişiyi hürriyetinden zorla alıkoyma suçları ile ilgili görülen kamu davasının duruşmasında hüküm açıklandı. Kütahya 1. Ağır Ceza Mahkemesi'ne açılan davanın önceki günkü duruşmasında tutuklu M.K. hakkında, eşi A.K.'ye karşı silahtan sayılır bıçak ile cinsel saldırı eyleminden 18 yıl hapis cezası, A.K. ve S.K.'ya yönelik kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçundan da 7 yıl hapis cezası olmak üzere toplam 25 yıl hapis cezası verildi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT