1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Borsa Binasının İnşaat Çalışmaları Devam Ediyor Şanlıurfa

Borsa Binasının İnşaat Çalışmaları Devam Ediyor Şanlıurfa

Borsa Binasının İnşaat Çalışmaları Devam Ediyor  Şanlıurfa
A+A-

Şanlıurfa Ticaret Borsası'nın yeni hizmet binasının inşaat çalışmaları devam ediyor. Proje çalışmaları tamamlanan Şanlıurfa Ticaret Borsası'nın yeni hizmet binasının inşaat çalışmaları devam ediyor

Şanlıurfa Ticaret Borsası'nın yeni hizmet binasının inşaat çalışmaları devam ediyor.
Proje çalışmaları tamamlanan Şanlıurfa Ticaret Borsası'nın yeni hizmet binasının inşaat çalışmaları devam ediyor. Tapusu Vali Celalettin Güvenç'ten alınan arsanın üzerine inşa edilecek olan hizmet binasının, kentin en prestijli binası olması planlanıyor.
Paşabağı Mahallesi'nde (Eski Koşu Meydanı) 3 bin 996 metrekare alan üzerinde 10 katlı olarak yapılan bina; iki bodrum, zemin, asma kat ve 8 normal kattan oluşacak. 3 Aralık 2014 tarihine kadar bitirilmesi planlanan yeni hizmet binasının içerisinde 1000 kişilik konferans salonu, laboratuvarlar ve satış salonları da yer alacak.
Yeni hizmet binasıyla birlikte üyelere daha kaliteli hizmet vermeyi amaçladıklarını belirten Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, "Yeni hizmet binamızın çalışmalarında bizi destekleyen Sayın Valimiz Celalettin Güvenç'e, Belediye Başkanımız Ahmet Eşref Fakıbaba'ya ve emekleri geçen herkese teşekkür etmeyi bir borç biliriz" diye konuştu.
Başkan Kaya, Şanlıurfa'ya kazandırılacak olan binanın tüm Şanlıurfalılara ve tüm üyelere hayırlı olmasını diledi.
(RÇ-SO-Y)

08.01.2013 11:06:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT