1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bornova'da Yangın

Bornova'da Yangın

Bornovada Yangın
A+A-

Bornova'da, Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanda yangın çıktı. Bornova'da Fatih Sultan Mehmet Caddesi 275. Sokak'ta bulunan bir apartmanda çıkan yangın, evi kullanılamaz hale

Bornova'da, Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanda yangın çıktı.
Bornova'da Fatih Sultan Mehmet Caddesi 275. Sokak'ta bulunan bir apartmanda çıkan yangın, evi kullanılamaz hale getirdi. Apartmanın birinci katında, Nurhan A.'nın kiralık olarak oturduğu öğrenilen daireden öğle saatlerinde dumanlar yükselmeye başladı. Yangını gören vatandaşlarca durum itfaiyeye ve polise bildirildi. Bornova Belediyesi itfaiye ekipleri olay yerine gelip yangına müdahalede bulunurken, apartmanda ve diğer dairelerde bulunan vatandaşlar da paniğe kapılarak sokağa indi. İtfaiye, kısa sürede yangını kontrol altına alarak söndürdü.
Yangının iddiaya göre, anne Nurhan A.'nın çocuklarından ayrı bir odada bulunurken, 5 yaşında ve 3 yaşındaki çocuklarının çakmakla oynaması sırasında çıktığı öğrenildi. Yangından sonra evde büyük çapta maddi zarar meydana gelirken, ölen ya da yaralanan olmadı.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
(EA-SO-Y)

16.02.2013 17:08:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT