1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Borcu Yüzünden Bunalıma Giren Şahıs Evi Ateşe Verdi

Borcu Yüzünden Bunalıma Giren Şahıs Evi Ateşe Verdi

Borcu Yüzünden Bunalıma Giren Şahıs Evi Ateşe Verdi
A+A-

Şanlıurfa'da, borcunu ödeyemediği için bunalıma giren bir vatandaş, önce evini ateşe verdi, ardından etrafa ateş açtı. Özel hareket polisleri, duruma müdahale etti. Şanlıurfa merkezde Bamyasuyu Mah

Şanlıurfa'da, borcunu ödeyemediği için bunalıma giren bir vatandaş, önce evini ateşe verdi, ardından etrafa ateş açtı. Özel hareket polisleri, duruma müdahale etti.
Şanlıurfa merkezde Bamyasuyu Mahallesi'nde yaşayan 1981 doğumlu Fatih D.'nin, yüklü miktardaki borcunu ödeyememesi sebebiyle bunalıma girdiği iddia edildi. Bunalıma giren şahıs, eşi ve çocuklarının da evde bulunduğu sırada evi ateşe verip, ardından silahla etrafa ateş açtı. Olayı gören mahalleli, Fatih D.'nin evi ateşe vermesi üzerine eşinin ve çocuklarının sokağa kaçarak bir markete sığındığını söyledi. Evde tek başına kalan Fatih D. ise, yoğun dumandan dolayı baygınlık geçirdi.
Olay yerine gelen ve duruma müdahale eden özel harekat polisleri, eve girerek silahı aldı. Çok sayıda polisin yoğun güvenlik önlemi aldığı mahallede, itfaiye ekipleri de hazır bulundu. Dumandan dolayı bayılan Fatih D. ise, ambulans ekipleri tarafından evden çıkarıldı.
Soruşturma başlatılan olayda, ölen ya da yaralanan olmadı.
(RÇ-SO-Y)

18.12.2012 15:09:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT