1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bor Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Bor Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Bor Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
A+A-

Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat ile Bem-Bir-Sen Niğde Şubesi Başkanı Ergün Yılmaz arasında belediye çalışanları için Sosyal Denge sözleşmesi imzalandı. Bor Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenen i

Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat ile Bem-Bir-Sen Niğde Şubesi Başkanı Ergün Yılmaz arasında belediye çalışanları için Sosyal Denge sözleşmesi imzalandı.
Bor Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenen imza törenine, Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, Bem-Bir-Sen Niğde Şube Başkanı Ergün Yılmaz ve belediye çalışanları katıldı. Törende konuşan Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Ergün Yılmaz, "Bu sözleşmeyle kış mevsiminde çalışanlarımızın yüzünü güldüreceğiz. Bem-Bir-Sen olarak Niğde Belediyesi, İl Özel İdaresi, Altunhisar, Çiftlik ve son olarak Bor ilçemizde sözleşmemizi imzalıyoruz. Bu sözleşmeyle ailenize, çocuklarınıza katkı sağlanacak" dedi.
Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat da, "Sizlerin sayesinde Bor ilçemizde güzel işler yaptık. Bu sözleşmeyi imzalamaktan son derece mutluluk duyuyorum ve bunu herkesin hak ettiğini düşünüyorum" diye konuştu.
Yapılan sosyal denge sözleşmesiyle Bor Belediyesinde 32 personelin maaşlarına zam yapıldı.
(YE-ZB-Y)

09.01.2013 13:38:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT