1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bomba Süsü Verilmiş Paket, E-5 Karayolunu Kapattırdı

Bomba Süsü Verilmiş Paket, E-5 Karayolunu Kapattırdı

Bomba Süsü Verilmiş Paket, E-5 Karayolunu Kapattırdı
A+A-

Şişli Okmeydanı'nda Örnektepe köprüsünde bulunan şüpheli paket, E-5 karayolunun kapanmasına yol açtı. Bomba uzmanları tarafından patlatılan ve metrobüs trafiğinin de durmasına yol açan paketten metal

Şişli Okmeydanı'nda Örnektepe köprüsünde bulunan şüpheli paket, E-5 karayolunun kapanmasına yol açtı. Bomba uzmanları tarafından patlatılan ve metrobüs trafiğinin de durmasına yol açan paketten metal parçaları çıktı.
Okmeydanı'nda Haliç Köprüsü çıkışında bulunan Örnektepe köprüsündeki pankartın ucuna asılan bomba süsü verilmiş paket, polisi alarma geçirdi. Olay yerine gelen bomba uzmanları özel kıyafetlerini giyerken; polis, E-5 karayolunu Mecidiyeköy istikametine ve metrobüs trafiğini ise tamamen durdurdu. Uzmanlar karayoluna indirilen pakete fünye yerleştirdikten sonra patlattı. Paketin içerisinden metal parçalarının çıktığı öğrenildi.
Olay nedeniyle yaklaşık yarım saat trafiğe kapatılan E-5 Karayolu, tamamlanan çalışmaların ardından yeniden ulaşıma açıldı. Polis, paket ve pankart üzerinde inceleme yaparken; olayla ilgili soruşturma başlattı.
(ME-AS-YHY-Y)

09.02.2013 00:19:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT